forum osiedla Skalna - Jaskowicka

Forum Osiedla Skalna-Jaskowicka w Tychach


#31 2011-07-07 10:19:31

ina

Gość

Re: Witam

Ja zrezygnowałam z kupna tam mieszkania bo obawiałam się czy wogóle kiedykolwiek w nim zamieszkam. Kupiłam u konkurencji w Tychach i jestem zadowolona  bo już mieszkamy we własnym mieszkaniu

 

#32 2011-10-10 19:08:03

tyszanka

Gość

Re: Witam

witam, my z mężem podpisalismy uwowe na mieszkanie w budynku nr 2 i troche sie martwimy,
POLAND co myslisz o tym wszysytkim? na budowie cisza, niby scianki działowe w środku robią z tego co mówią ale dwóch poziomów jeszcze brakuje.....
ANONIM a Ty taki pięknie doinformowany? z Feniksa jestes?

 

#33 2011-10-15 16:47:50

uniq

Gość

Re: Witam

My również z mężem podpisaliśmy umowe, ale jak narazie same złe opinie ciekawe czy budynek do maja będzie gotowy:(

 

#34 2011-10-16 20:03:54

tyszanka

Gość

Re: Witam

UNIQ w takim razie mam do Ciebie pare pytań, bo mnie też to martwi, jakoś inaczej niż tu na forum mogę do Ciebie napisac?

 

#35 2011-10-17 13:01:16

XY

Gość

Re: Witam

W umowach macie oddanie budynku w maju?! w mielismy z mężem w umowie oddanie mieszkań koniec października 2011... dobrze że zrezygnowalismy....

 

#36 2011-10-17 19:32:58

tyszanka

Gość

Re: Witam

My mamy marzec 2012, ja słyszałam ze pierwsze umowy były na grudzień, ale widze ze nawet na październik było...

 

#37 2011-10-20 12:25:59

po

Gość

Re: Witam

oj ludzie nieświadomi ....ja dostałem swoje mieszkanie na innym osiedlu po roku od terminu na umowie i tak sie ciesze ze je mam .....nie dziwi was ze telefony w Feniksie milczą ???

 

#38 2011-10-20 19:53:01

tyszanka

Gość

Re: Witam

ja tam do W. zawsze sie dodzwaniam, a jak nie to oddzwania, jednak ona najlepsza jest w mydlenie oczu i kłamanie:/

 

#39 2011-10-29 14:02:16

tyszanka

Gość

 

#40 2011-11-02 15:10:41

Poland

Gość

Re: Witam

tyszanka napisał:

witam, my z mężem podpisalismy uwowe na mieszkanie w budynku nr 2 i troche sie martwimy,
POLAND co myslisz o tym wszysytkim? na budowie cisza, niby scianki działowe w środku robią z tego co mówią ale dwóch poziomów jeszcze brakuje.....

Co ja myślę? Teraz staram się o tym za dużo nie myśleć, ale tak się nie da. Na pewno do końca 2012 się tam nie wprowadzimy, a jeżeli już to nie w takiej formie jak byśmy sobie tego życzyli. Poza tym znajomi u innego dewelopera mają przeciwną sytuację, deweloper uwinął się na czas, ale teraz wszystko osiada, ściany pękają itp. Także i tak z rok poczekają zanim położą kafelki itp. Tak więc nie wiem jak lepiej:) Taki żart. Jak się już kasę wpłaciło to wielkiego wyjścia nie ma, trzeba robić dobrą minę i cierpliwie czekać.
A tak z faktów: stara ekipa wyrzucona, dziś widziałem kilku ludzi na na budowie (może to nowa brygada), aneksy na przedłużenie budowy do maja 2012 i dużo obietnic:) Tak w skrócie.

Pozdrawiam wszystkich, tych co już to przeszli(budynek 1), a w szczególności tych, którzy mają tą drogę przed sobą(budynek 2 i 3).

 

#41 2011-11-02 19:37:31

tyszanka

Gość

Re: Witam

Poland, a Wy juz przelaliście kase? my jeszcze nie na szczęscie i raczej sie na tym skończy...

 

#42 2011-11-22 12:54:26

wadli

Gość

Re: Witam

witam, nie wiem czy wiecie ale feniks upada, praktycznie wszystkie budowy stoją, a tego budynku w tychach to i za 2 lata nie skończą. nie maja własnych pracownikow bo wszyscy pouciekali, a podykoawcy jak slyszą feniks to sie tylko uśmiechaja ironicznie i nie biorą tego a poważnie. Serce mi tylko krwawi jak mysle o tych biednych ludziach co zapłacili pieniążki...

 

#43 2012-02-02 18:26:50

Wiktoria

Gość

Re: Witam

Udział w reportażu realizowanym medialnie na temat działalności Feniks pb
Witam Wszystkich poszkodowanych i oszukanych klientów Feniks. Jest mi przykro, że tak jak wielu z Was zastaliśmy tak oszukani i daliśmy się nabrać na te wszystkie obietnice i piękne słowa. Dlatego też postanowiłam poruszyć i nagłośnić ta sprawę medialnie w jednej z najbardziej popularnych w tym momencie stacji, żeby ostrzec kolejnych klientów, by nie musieli prosić się i upominać o swoje. Interesują mnie zarówno mieszkańcy Tychów jak i Paniówek. W programie będzie można zachować anonimowość. Bardzo proszę wszystkie chętne osoby o zgłaszanie na maila: whmakeup@wp.pl do dnia 20.02. Pozdrawiam serdecznie

 

#44 2017-11-08 13:19:51

 Kitkux

Nowy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2017-11-08
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Re: Witam

Wiytaj:)


Atrakcyjne cenowo i skuteczne tabletki na odchudzanie dla osób z nadwagą lub poprostu dla tych, którzy potrzebują ulepszyć swoją sylwetkę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eurotop.pun.pl www.h2o.pun.pl www.2a.pun.pl www.poprostupascal.pun.pl www.darksoldierss.pun.pl